تولید تجهیزات شبکه

از فعالیت های شرکت آذرلینک تجهیزات صنعتی است

تولید تجهیزات شبکه02 آبان 95

تولید تجهیزات شبکه

شرکت طراحی و مهندسی سامکو با دارا بودن تمامی تجهیزات صنعتی و انواع ماشین آلات سنگین ساخت،  ماشینکاری و برشکاری توانسته است علاوه بر رفع نیازهای ساخت و تولید تمامی ماشین آلات مورد نیاز در صنعت کاغذ سازی، در ساخت و ماشینکاری سایر امور از قبیل ساخت غلتکهای خاص و سیلندر با قطر خارجی Ø2500 میلی متر را برای اولین بار انجام دهد.علاوه بر این گروه صنعتی سامکو توانسته است با بکار گیری تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از دستگاه CNC قطعات مورد نیاز خود را با دقت و زیبایی خاصی به تمام مصرف کنندگان ارائه نماید.


زایای استفاده از ssl :
از مزیت های SSL ، رمزنگاری شدن آن دسته از اطلاعاتی هست که که کاربر  از مرورگر به سمت سرور ارسال می کند. از مزایای دیگر آن اعتبار بالای وبسایت در موتورهای جستجو  مخصوصا گوگل می باشد.
 
کاربران Cpanel می توانند  این سرویس  را که به عنوان یک پلاگین در Cpanel آنها موجود می باشد به صورت زیر گواهینامه SSL  برای دامنه ها و ساب دامنه های خود فعال نمایند.
 
برای این که در cPanel  بیاییم و ssl  رایگان را فعال کنیم از پلاگین Let’s Encrypt™ در whm استفاده می کنیم که در سرور اصلی که سایت شما میزبانی می شود ، می بایست این پلاگین نصب باشد تا کاربر بتواند تغییرات خود را بر اساس نیاز خود انجام دهد.

نظر خود را بنویسید